esadeghmahd.ir
esadeghmahd.ir
esadeghmahd.ir
آیین نامه و قوانین

مهد کودک شکوفه های امام صادق (علیه السلام) ، در راستای اهداف دانشگاه امام صادق (علیه السلام) و با هدف پرورش نسل مومن ، متعهد و مسئول تاسیس گردیده است و در جهت ایجاد ،گسترش و تعمیق مبانی فرهنگی و اعتقادی از سنین کودکی تلاش می نماید . شیوه های آموزشی وتربیتی و پرورشی، در مهد کودک شکوفه های امام صادق (علیه السلام) بر اساس روش های نوین خلاقیت محور ، بازی محور و پروژه محور و با در نظر گرفتن اصولی همچون :

با هدف آماده سازی بستری مناسب در جهت رشد و شکوفایی همه جانبه کودکان به صورت فردی و گروهی می باشد.

 بنابراین ممکن است در این راستا با لحاظ کردن تمامی اصول ایمنی و نظارت کامل مربیان ، رخدادهایی هر چند کوچک و جزئی سهواً و ناخواسته پیش آید. لذا از شما اولیاء محترم خواهشمندیم در این مسیر که نهایتا پیشرفت های همه جانبه کودکان را در بر خواهد داشت ما را همراهی نموده و با اعمال حساسیت های بیش از اندازه خود ، مجموعه را با تنش مواجه نفرمایید.

پیشاپیش از حسن اعتماد شما به حسن امانتداری مسئولین مجموعه سپاسگزاریم و صبر و شکیبایی شما را در پیشبرد اهداف مشترکمان  در خصوص تعالی فرزندانمان مسئلت داریم.

آیین نامه های  مهد کودک شکوفه های امام صادق(علیه السلام)

الف ) شرایط و ضوابط ثبت نام

 1. احترام به موازین شرعی و اخلاقی و رعایت پوشش اسلامی  به خصوص برای مادران گرامی و تمامی بانوان  در حین تردد در اقامتگاه
 2. پذیرش قوانین و مقررات مهد کودک و اقامتگاه
 3. تکمیل فرم ثبت نام به صورت کامل
 4. ارائه مدارک لازم و وسایل مورد نیاز(کپی شناسنامه از  صفحات اول و دوم  شناسنامه کودک و والدین-3 قطعه عکس 3*4 – جواب آزمایش انگل-کپی کارت واکسیناسیون)
 5. پرداخت شهریه مطابق آیین نامه
 6. پرداخت هزینه های جانبی ( لوازم التحریر ، جشن ها ، مراسم ها ، اردو ها و کلاس های فوق برنامه و....) در موعد مقرر
 7. در صورت عدم ثبت نام در دو ماه متوالی بدون هماهنگی و اطلاع به مسئولین مهد ، از ثبت نام کودک در ماههای آتی معذور خواهیم بود.

  ب) شرایط و ضوابط پرداخت شهریه

 1. شهریه مصوب ماهیانه می باشد و حداکثر از اول تا پنجم هر ماه به شماره  حساب 1-3353741-800-176و یا شماره کارت  9555-5206-1211-6274 به نام خانم قدسیه سرخه قابل پرداخت می باشد.
 2. در صورت عدم پرداخت  به موقع شهریه بعد از تاریخ مقرر از پذیرش کودک در ماه های آتی معذوریم.
 3.  در صورت انصراف از حضور فرزندتان در مهد به نکات زیر توجه فرمائید :

الف) در اسرع وقت دفتر مهد را از تصمیم خود آگاه فرمایید.

ب)چنانچه انصراف قبل از حضور کودک در مهد صورت گیرد ، شهریه اخذ شده پس از کسر10%  قابل استرداد خواهد بود.

ج) چنانچه انصراف قبل از 7 روز حضور کودک در مهد صورت گیرد،مبلغ 50 % از شهریه مستردد می گردد و پس از 7 روز قابل استرداد

نمی باشد.

 1. چنانچه کودک زودتر و یا دیرتر از موعد مقرر در مهد حضور داشته باشد ، مشمول اضافه ساعت و پرداخت هزینه سرویس برگشت مربیان  خواهد شد.
 1. در صورت غیبت موقت کودک به هر علتی شهریه  ماهیانه و هزینه های جانبی از قبیل کلاس های فوق برنامه ، جشن ها و اردوها ، لوازم التحریر و ... محاسبه می گردد و قابل استرداد نخواهد بود.

لوازم التحریر به صورت عمومی برای استفاده تمامی کودکان از جانب مهد تهیه وجزء موارد مصرفی محسوب شده است و قابل مطالبه در پایان سال تحصیلی نمی باشد.

 1. با توجه به اینکه مهد کودک شکوفه های امام صادق (علیه السلام) کمترین شهریه را نسبت به مهدهای منطقه با امکانات مشابه خود دریافت مینماید خواهشمند است به هیچ عنوان درخواست تخفیف نفرمایید.

     ج) آئین نامه انضباطی مهد کودک

خواهشمند است نکات ذیل را به دقت مطالعه و در خصوص اجرای آن مساعدت کامل فرمایید.

امید است با عنایت خاصه الهی و درسایه توجهات حضرت ولیعصر (عج ) و با همکاری شما خانواده های محترم با توجه به نکات ضروری مندرج در آیین نامه مهد کودک به اهداف تعیین شده دست یابیم.

 1. لطفا برای پیشگیری از شیوع بیماریها ی (ویروسی، انگلی ، عفونی و...و پوست و مو )به محض مشاهده  آثار بیماری از آوردن کودک به مهد خودداری نموده و جریان امر را به دفتر مهد گزارش نمایید بدیهی است حضور مجدد کودکان مبتلا به بیماریهای واگیر دار منوط به ارائه گواهی سلامت از پزشک می باشد.
 2. تحویل و ترخیص کودکان از راس ساعت توافق شده توسط پدر و مادر انجام می گیرد و موارد خاص و تحویل از طریق دیگراشخاص باید با دفتر مهد هماهنگ شود.
 3. لطفا هر نوع تغییر در آدرس و یا تلفن منزل و محل کار والدین را در اسرع وقت به دفتر مهد اطلاع دهید.
 4. در صورت غیبت فرزندتان به هر دلیل ، در اسرع وقت دفتر مهد را مطلع فرمایید.
 5. مهد کودک در ایام تعطیلات رسمی کشور و ایام تعطیل شده از سوی مراجع ذیصلاح تعطیل می باشد.
 6. والدین محترم توجه فرمایند کودکان،وسایل زینتی و اشیائ گران قیمت به همراه نداشنه باشند.(در غیر این صورت مهد کودک هیچ مسئولیتی را  نمی پذیرد.)
 7. خواهشمند است والدین گرامی در جلسات دعوت شده از سوی مهد حضور فعال داشته و نسبت به تصمیمات و آموزش های مطرح شده اطلاع و عنایت و همکاری کامل داشته باشند.
 8. به دلیل قرار داشتن محیط مهد کودک در داخل خوابگاه ، رعایت قوانین مطرح شده  از سوی مسئولین خوابگاه ( از قبیل عدم پارک طولانی مدت وسیله نقلیه در پارکینگ اقامتگاه ، عدم توقف طولانی مدت در اقامتگاه وممنوعیت تردد پدران غیر از ساعت 8 الی 15:45جهت تحویل کودکان و...) الزامی می باشد.
 9. تمام اطلاع رسانی های مهد کودک از طریق پیام رسان بله به آدرس https://ble.im/mahdemamsadegh و کانال سروش به آدرس @emamsadeghmahd انجام می پذیرد و مسئولیت مطلع نبودن خانواده ها به دلیل عدم پیگیری اخبار در کانال های مربوطه بر عهده ی ایشان می باشد.
 10. اصول مهد کودک شکوفه های امام صادق (علیه السلام)  شادابی و نشاط و همراه با آزادی عمل  و یادگیری مبتنی بر پژوهش و کا وش می باشد  و

    بحمد الله  تمامی تلاش در ایمن سازی فضا صورت گرفته ، در صورت حساسیت بالای خانواده در برابر حوادث جزیی ناشی از تعامل کودکان

 مارا مطلع نموده و در غیر اینصورت از پذیرش ایشان درماه های آینده معذوریم.

11)  در صورت بروز هر گونه مشکل خواهشمند است طبق سلسله مراتب اداری موضوع را پیگیری نمایید و موارد پیش آمده و مسائل خود را به هیچ عنوان  با مربیان ،کمک مربیان و نیروهای خدماتی مطرح  نفرمایید.

12) خواهشمند است با عنایت به قوانین مهد کودک و به جهت حفظ حرمت کارکنان مهد کودک  از پرداخت هر گونه وجه  نقد وغیر نقد با عناوینی همچون هدیه،پاداش،عیدی و.... به هریک از نیروهای مهد کودک بدون هماهنگی با مدیریت مجموعه اجتناب فرمایید.

برای دانلود فرم پذیرش اینجا کلیک نمایید.

نشانی : میدان صنعت(شهرک قدس)، بلوار خُوَردین، خیابان هرمزان، رو به روی برج های حکیم نظامی، خوابگاه واحد خواهران دانشگاه امام صادق علیه السلام، مهدکودک شکوفه های صادق تلفن : 88571410 - 021